Hunter Douglas op R+T

Vrijdag 19 januari 2024

Hunter Douglas toont verschillende innovaties tijdens R+T 2024 (19–23 februari). Centraal staan uitgebreide collecties slimme jaloezieën en duurzame stofinnovaties.
Hunter Douglas op R+T

Slimme jaloezieën vormen volgens Hunter Douglas (moederbedrijf van Luxaflex, Multisol, Sunway en Artex) een van de snelst groeiende segmenten in smart home-oplossingen. Op R+T 2024 presenteert bedrijf de kern van hun gemotoriseerde collectie: het PowerView® Automation-systeem. Gebruikers kunnen hiermee op afstand de zonwering bedienen, wat energie bespaart door natuurlijke verlichting te optimaliseren. Bovendien draagt het systeem bij aan veiligheid door de illusie van een bewoond huis te creëren. Daarnaast introduceert Hunter Douglas innovaties voor de Bliss® Smart Blinds, ontworpen met technologie om de gebruikerservaring te verbeteren en de bruikbaarheid van gemotoriseerde producten betaalbaarder te maken.

 

De nieuwste doorbraak op het gebied van stofinnovatie is, zo schrijft het bedrijf, de Re-Life-collectie. Door gebruik te maken van gerecyclede garens en bestaande kwaliteiten te vervangen door nieuwe garens, betekent deze collectie een stap voorwaarts in de weg naar een duurzamere toekomst. Hunter Douglas maakt niet alleen gebruik van duurzame vezels, maar zorgt er ook voor dat hun raambekleding duurzaamheid van nature stimuleert door slim om te gaan met licht, warmte en energie. Hierdoor wordt niet alleen het comfort verbeterd, maar ook de productiviteit.



Links

www.3g-capital.com
www.artex.hde.nl
www.hunterdouglasgroup.com
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxalonplafonds.nl
www.multisol.nl
www.sunway.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, plafond, gevel, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, overname, koop, bedrijfsovername, fusie, samenwerking, acquisitie, merger, aandelen, beurs, verhuizing, verhuizen, #rtexpo, #rt2024, #luxaflex, #hunterdouglas, #hde, #artelux, #multisol, #sunway, #artex, #luxalon, #veb, #3gcapital

Gerelateerd nieuws
Mexicaans geďnspireerde accessoires
Ice presenteert de herfst- en wintercollectie 2025. De collectie is geďnspireerd op Yucatán, Mexico, en kenmerkt zich door kleurrijke prints en speelse ontwerpen.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geďnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden