Huisshow Paul Rogers

Donderdag 30 mei 2024

Paul Rogers is een nieuw merk van PR Living, dat sinds dit voorjaar vertegenwoordigd wordt door Left Label Collections. In juni zijn klanten welkom in Waregem om kennis te maken met het merk.
Huisshow Paul Rogers
Huisshow Paul Rogers Huisshow Paul Rogers Huisshow Paul Rogers

Paul Rogers organiseert op 24, 25 en 26 juni een huisshow in de showroom PR Living. Creatief directeur Cas Moor is aanwezig om de ontwerpen van het bedrijf voor te stellen, zij hebben alle ruimte op de 1.500 m2 van het pand. Ook aanwezig zijn? Aanmelden kan via info@paulrogers.be.

 

Eén van de nieuwe modellen op de huisshow is de modulaire bank Noma. Het zitmeubel is volgens Paul Rogers geïnspireerd op de architectonische schoonheid van Japanse houten huizen. Noma is herkenbaar aan strakke lijnen en een verhoogde basis. De modulaire Noma serie kan aangevuld worden met bijpassende salontafel Lago, verkrijgbaar in diverse afmetingen. Als top kan gekozen worden tussen fineer, keramiek en Mortex.

 

Left Label Collections heeft ook een showroom in De Woonindustrie, waar ook meubels van Paul Rogers te zien zijn.



Links

www.paulrogers.be
www.dewoonindustrie.nl
www.leftlabel.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, #dewoonindustrie, #dwi, #leftlabel, #paulrogers, #mortex

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden