Houtgroothandel nu IntriPlex

Donderdag 03 november 2022

[Sponsored artikel] - Sinds half oktober gaat de online houthandel De Houtgroothandel uit Angerlo verder onder de nieuwe naam IntriPlex.
Houtgroothandel nu IntriPlex

De online houthandel De Houtgroothandel heet sinds 14 oktober jongstleden houthandel IntriPlex®. De houtleverancier is actief in Nederland en België en levert uit een breed assortiment met ruim 650 constructieve en decoratieve platen van uiteenlopende kwaliteiten aan onder meer de interieurbouw, aannemerij, machinebouw en carrosseriebouw.

De Houtgroothandel specialiseert zich in houtachtige plaatmaterialen en is dealer van merken als Trespa, Rockpanel en Bruynzeel. Met de naamsverandering naar IntriPlex is het streven om een breder zakelijk publiek aan te trekken en daarnaast opent de nieuwe naam wegen voor toekomstige internationale aspiraties.


Mede-eigenaar Siebe Smeltink: 'Wij zijn in 2016 begonnen als plaatselijke houthandel met een assortiment dat je bij een houtgroothandel verwacht. De focus ligt bij plaatmateriaal: ons assortiment bestaat inmiddels voor 85% uit plaatmaterialen, en met onze internationale ambities sluit IntriPlex daar perfect op aan.'


De Houtgroothandel heeft zich in relatief korte tijd online weten te positioneren als grote speler binnen de branche, met name op het gebied van betonplex, multiplex, constructieplaten en MDF. Hoewel De Houtgroothandel ook levert aan particulieren, beslaan zakelijke afnemers het grootste gedeelte van het klantenbestand.


Ondanks de naamswijziging en een nieuwe website blijft de vertrouwde kwaliteit en service onveranderd. Zakelijke afnemers kunnen gebruikmaken van het IntriPlex inkoopportaal om snel en eenvoudig herhaalbestellingen te plaatsen, in bulk of per losse plaat. Ook CNC-bewerking en het zagen van plaatmateriaal is en blijft mogelijk voor zakelijke klanten.


[Sponsored artikel]



Links

www.dehoutgroothandel.nl
www.intriplex.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, hout, plaat, platen, plaatmateriaal, panelen, multiplex, betonplex, constructieplaten. mdf, naamsverandering, #dehoutgroothandel, #intriplex

Gerelateerd nieuws
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Bizzotto Milaan 2026 preview
lees verder
Textielkunst in tapijttegels
Vloerenleverancier Interface uit Scherpenzeel presenteert Crafted Connections: een nieuwe tapijttegelcollectie geďnspireerd op de esthetiek van textielkunst.
lees verder
Interieurtrends 2027
Trendwatcher Aafje Nijman en interieurblad Moodzine bundelen de krachten voor interieurseizoen 2027 voor een presentatie over de interieurtrends.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden