Horrentraining bij Headlam

Woensdag 22 mei 2019

Het is weer horrentijd! Veel consumenten zijn nu op zoek naar een manier om pollen en insecten buiten te houden. Headlam helpt zijn dealers met de verkoop door het geven van speciale horrentrainingen.
Horrentraining bij Headlam

Headlam verkoopt sinds eind vorig jaar de horren van Multisol. Het is natuurlijk belangrijk om klanten goed te adviseren over de aankoop van een hor, daarom geeft de groothandel de komende tijd trainingen door het hele land. Ook geeft Headlam tot 31 mei nog 15% korting op alle horren.

 

Afhankelijk van de locatie start de training in de ochtend of middag. Het programma duurt twee uur en in die tijd komen allerlei onderwerpen aan bod. Zoals de introductie van de Multisol horren, de juiste hor bij elk type kozijn en de correcte manier van inmeten. Daarnaast is er natuurlijk ook de tijd om vragen te stellen. Na de training staan een hapje en een drankje klaar voor de deelnemers.

 

De trainingen vinden achtereenvolgens plaats in Zutphen, op 27 mei om 15.00, in Houten op 3 juni om 16.00, Rotterdam op 3 juni om 10.00 en Eindhoven op 17 juni om 10.00. Aanmelden kan via uw vertegenwoordiger, of mailing@headlam.nl.

 



Links

www.headlam.nl
www.multisol.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, steen, keramisch, keramiek, tegel, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, hor, horren, insectenwering, verkoop, confectie, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam, Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, haute couture, mode, design, horren, insectenwering, training, #headlam, #lifestylelnterior, #multisol

Gerelateerd nieuws
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Lancering Digitaal platform
De Binnenhuisadviseurs investeren in digitale toekomst met lancering van vernieuwd multisite platform.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden