Hondenboxspring Swiss Sense

Woensdag 05 juni 2019

Swiss Sense komt met limited edition hondenboxspring Buddy, in beperkte oplage, in verschillende afmetingen en kleuren online verkrijgbaar.
Hondenboxspring Swiss Sense

Swiss Sense introduceert de hondenboxspring ‘Buddy’. Het gaat om een serie van honderd boxsprings, ontwikkeld voor honden. De hondenboxspring is verkrijgbaar in drie afmetingen en beschikbaar in diverse kleuren en stoffen vanaf € 129 op hun site. De levertijd bedraagt 12 weken.

Ruim een jaar geleden kwam Swiss Sense met nieuws over een boxspring speciaal voor honden. Destijds ging het om een 1 aprilgrap, maar vanwege veel enthousiaste reacties besloot Swiss Sense het idee alsnog verder uit te werken.

Boxspring Buddy bestaat uit een box met een topper, hoofdbord en 5 cm hoge poten. De box van deze boxspring is voorzien van een bonellvering. De topper is gemaakt van 9 cm dik koudschuim en heeft een vuil- en waterafstotende tijk die eenvoudig gereinigd kan worden met een vochtige doek.




Links

www.swisssense.nl

Tags

wonen, woning, woon, interieur, inrichting, slaapcomfort, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, ledikant, slaap, nachtrust, lattenbodem, matras, slaapsegment, slaapconcept, honden, mand, hondenboxspring, #swisssense

Gerelateerd nieuws
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden