Hometex Amsterdam afgeblazen

Donderdag 27 augustus 2015

Het hing al langere tijd in de lucht, maar pas nu ontvingen we een definitieve bevestiging: Hometex Amsterdam gaat niet door.
Hometex Amsterdam afgeblazen

De Nederlandse vestiging van de Turkse organisator Pyramids reageerde al langere tijd niet meer op vragen over de voortgang van Hometex Amsterdam. Jaklin Kuran, voor de beurs in Nederland verantwoordelijk, was al sinds januari vorig jaar bezig om potentiële exposanten voor de beurs warm te maken. Ze werd ook begin dit jaar nog op diverse woningtextielbeurzen (w.o. Intirio) gespot, maar daarna stopte het contact zonder dat duidelijk werd dat de beurs definitief niet door ging. Tot nu dus.

Pyramids uit Istanbul organiseert wel de tweede editie van Morocco Hometex van 16-19 maart in Casablanca. Hometex Amsterdam had op langere termijn de concurrentie met Heimtextil in Frankfurt willen aangaan. De aankomende Morocco Hometex zou nu reeds de grootste textielfabrikanten van China, Italië en Spanje bijeengebracht hebben. Het is overigens niet duidelijk of de editie in Marokko nu definitief die van Amsterdam gaat vervangen of dat er later alsnog een poging in Amsterdam komt.

Op de website van Hometex Amsterdam staat overigens nog altijd niets over het afblazen van de beurs noch een verwijzing naar Casablanca.

 



Links

www.moroccohometex.com
www.hometexamsterdam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, event, show, evenement, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel

Gerelateerd nieuws
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder
Eerbetoon aan Japanse verftechniek
Van Sand Paint & Wallpaper introduceert nieuwe 'Shibori' collectie van het Spaanse merk Coordonné.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden