Hometex Amsterdam afgeblazen

Donderdag 27 augustus 2015

Het hing al langere tijd in de lucht, maar pas nu ontvingen we een definitieve bevestiging: Hometex Amsterdam gaat niet door.
Hometex Amsterdam afgeblazen

De Nederlandse vestiging van de Turkse organisator Pyramids reageerde al langere tijd niet meer op vragen over de voortgang van Hometex Amsterdam. Jaklin Kuran, voor de beurs in Nederland verantwoordelijk, was al sinds januari vorig jaar bezig om potentiële exposanten voor de beurs warm te maken. Ze werd ook begin dit jaar nog op diverse woningtextielbeurzen (w.o. Intirio) gespot, maar daarna stopte het contact zonder dat duidelijk werd dat de beurs definitief niet door ging. Tot nu dus.

Pyramids uit Istanbul organiseert wel de tweede editie van Morocco Hometex van 16-19 maart in Casablanca. Hometex Amsterdam had op langere termijn de concurrentie met Heimtextil in Frankfurt willen aangaan. De aankomende Morocco Hometex zou nu reeds de grootste textielfabrikanten van China, Italië en Spanje bijeengebracht hebben. Het is overigens niet duidelijk of de editie in Marokko nu definitief die van Amsterdam gaat vervangen of dat er later alsnog een poging in Amsterdam komt.

Op de website van Hometex Amsterdam staat overigens nog altijd niets over het afblazen van de beurs noch een verwijzing naar Casablanca.

 



Links

www.moroccohometex.com
www.hometexamsterdam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, event, show, evenement, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Nieuwe 2026-collectie Wallpepper
Met de 2026-collectie vernieuwt Wall/Pepper® zijn benadering van interieurdecoratie en laat het zien hoe elk oppervlak kan worden omgetoverd tot een beleving.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden