Hometex Amsterdam afgeblazen

Donderdag 27 augustus 2015

Het hing al langere tijd in de lucht, maar pas nu ontvingen we een definitieve bevestiging: Hometex Amsterdam gaat niet door.
Hometex Amsterdam afgeblazen

De Nederlandse vestiging van de Turkse organisator Pyramids reageerde al langere tijd niet meer op vragen over de voortgang van Hometex Amsterdam. Jaklin Kuran, voor de beurs in Nederland verantwoordelijk, was al sinds januari vorig jaar bezig om potentiële exposanten voor de beurs warm te maken. Ze werd ook begin dit jaar nog op diverse woningtextielbeurzen (w.o. Intirio) gespot, maar daarna stopte het contact zonder dat duidelijk werd dat de beurs definitief niet door ging. Tot nu dus.

Pyramids uit Istanbul organiseert wel de tweede editie van Morocco Hometex van 16-19 maart in Casablanca. Hometex Amsterdam had op langere termijn de concurrentie met Heimtextil in Frankfurt willen aangaan. De aankomende Morocco Hometex zou nu reeds de grootste textielfabrikanten van China, Italië en Spanje bijeengebracht hebben. Het is overigens niet duidelijk of de editie in Marokko nu definitief die van Amsterdam gaat vervangen of dat er later alsnog een poging in Amsterdam komt.

Op de website van Hometex Amsterdam staat overigens nog altijd niets over het afblazen van de beurs noch een verwijzing naar Casablanca.

 



Links

www.moroccohometex.com
www.hometexamsterdam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, event, show, evenement, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Behang met tradities
Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden