Home24 koopt Fashion for Home

Woensdag 11 november 2015

Interieurwebwinkel Home24 heeft concurrent Fashion for Home gekocht. Laatstgenoemde is online actief in het hogere segment van de markt.
Home24 koopt Fashion for Home

Hoeveel geld met de overname is gemoeid, is niet bekend gemaakt. Ook is niet bekend hoe de cijfers van Fashion for Home er uit zien.


Interessant gegeven is wel dat Rocket Internet, de investeerder achter van o.m. Home24, oorspronkelijk ook aandelen van Fashion for Home had, maar deze in 2012 van de hand deed, blijkbaar omdat men toch niet geloofde in de combinatie van ecommerce en meubelen. Dat is via Home24 dus weer gedraaid, zo meld Techcrunch.

De directie van Fashion for Home (Oprichter Marc Appelhoff en Christoph Cordes) treden toe tot het management team van Home24. Fashion for Home zal als label onder het dak van Home24 overigens blijven bestaan als aanbieder van hoogwaardige designmeubelen tegen een betaalbare prijs’.

Fashion for Home is sinds 2009 behalve op thuismarkt Duitsland ook actief in Oostenrijk en Nederland en levert ook in België. Home24 voegt daar Frankrijk, Italië en Zwitserland in Europa aan toe en is daarbuiten ook in Brazilië actief.

 



Links

www.home24.nl
www.fashionforhome.de
www.fashionforhome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, Rocket, home24, Westwing, Fashion for Home, FashionForHome, fashion4home

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden