Home Stock failliet

Donderdag 30 juni 2022

Een volgende faillissement in de wonenbranche. Home Stock, met zes vestigingen, is failliet verklaard.
Home Stock failliet

Nadat recent Riverdale de boeken moest neerleggen, is ook woonwinkelketen Home Stock dinsdag op eigen aangifte failliet verklaard. De zes vestigingen en de webwinkel zijn voorlopig gesloten.

 

Het faillissement is volgens de directie het gevolg van plotseling tegenvallende resultaten van een aantal vestigingen. Ook de inflatie en de impact van de oorlog in Oekraïne op de leveringen van materialen spelen mee. De curator onderzoekt de mogelijkheden voor een doorstart. Tot die tijd blijven winkels en webshop dicht en kunnen klanten ook geen producten ruilen of retourneren.

 

Home Stock begon in 2014 als pop-upwoonwinkel en groeide daarna uit tot een keten met zes vaste vestigingen. Die zijn te vinden in Haarlem, Rotterdam, Eindhoven, Zwolle, Nijmegen en Utrecht. Het plan was om door te groeien naar 10 winkels.

 

Homestock presenteerde zichzelf als de winkel 'met een verzameling van vernieuwende, veelal kleurrijke meubels. Wij bieden geen vanzelfsprekende combinaties!'

 

P.S. 04-07-2022: Volgens de site van Home Stock hebben zich bij de curator - mr. R. Mulder van Pot Jonker Advocaten te Haarlem - meer dan vijftien kandidaten gemeld hebben voor eventuele overname van Homestock. De verkoopprocedure begint vermoedelijk woensdag 6 juli, geïnteresseerden kunnen vervolgens maandag 11 juli einde dag een bod uitbrengen via mulder@potjonker.nl (met een kopie aan ingwersen@potjonker.nl).

 

P.S. 28-07-2022: Geen doorstart voor Homestock.



Links

www.homestock.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, Home Stock, Homestock, #homestock, #failliet

Gerelateerd nieuws
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
Knoll toont spel van contrasten
In Milaan presenteerde Knoll nieuwe collecties rond contrast en vorm. De presentatie liet zien hoe het merk architectonische vormen inzet om spanning en balans te creëren.
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden