Home Island Interiors in Almere

Dinsdag 07 december 2021

Afgelopen weekeind opende de vijfde winkel van het Nederlandse woonconcept Home Island Interiors, in Almere. De keten presenteert verschillende woonmerken onder één dak. De meubels en woonaccessoires kunnen in veel gevallen meteen worden meegenomen of thuisbezorgd.
Home Island Interiors in Almere

De bestaande winkels van Home Island Interiors in het Gooi trokken steeds meer klanten uit Almere. Daarom is nu ook een winkel in Almere Centrum geopend. De winkels is gevestigd aan de Schutterstraat 33 en meet 800m2.

 

Nieuw in deze winkel is het shop-in-shop principe waarbij de diverse, door Home Island Interiors geselecteerde woonmerken, hun collecties presenteren. Dat zijn onder meer Ptmd, Richmond Interiors (De Spieghel Trading), Light & Living (Lightmakers) en de vier merken By-Boo, Eleonora, Mattz en Sevn die sinds dit jaar onder de paraplu Dutch Interior vallen. De stijl van de meubels en woonaccessoires die er gepresenteerd worden is zeer uiteenlopend en laat zich volgens het bedrijf het beste omschrijven als een mix van hotel chique en landelijk industrieel

 

Naast een groot aanbod aan banken, fauteuils, eetkamermeubels, kasten en klein meubelen, is er ook ruime keuze uit verlichting en woonaccessoires. De meeste artikelen zijn op uit voorraad leverbaar en kunnen zelfs meteen worden meegenomen. Maar er kan ook een bezorgafspraak worden gemaakt.



Links

www.by-boo.com
www.dutchinterior.com
www.eleonora.nl
www.home-island.nl
www.lightmakers.nl
www.mattz.nl
www.ptmd.nl
www.richmondinteriors.nl
www.sevn.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, filiaal, keten, winkelketen, formule, woonwinkel, shopinshop, detailhandel, winkelformule, #byboo, #dutchinterior, #eleonora, #homeisland, #lightmakers, #mattz, #ptmd, #richmondinteriors, #sevn

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Markt nieuwbouwwoningen hapert
De Nederlandse Nieuwbouwkoopmarkt zakt in door hogere hypotheekrente, onzekerheid en ruimer bestaand aanbod, zo constateert de ING bank in een analyse.
lees verder
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden