Hollandsch Fabrikaat kleiner

Woensdag 27 mei 2015

De zevende editie van Hollandsch Fabrikaat is half juni weer in Assen. Dit jaar is het event wat kleiner dan vorig jaar. Veel groter wil het evenement overigens ook niet worden.
Hollandsch Fabrikaat kleiner

De komende editie van Hollandsch Fabrikaat, van 15-17 juni, is zoals gebruikelijk in de showroom van Interstar. De meubelfabrikant organiseert het event dit keer met Havee Meubelen. Avek, initiator van het eerste uur, doet niet meer mee. De slaapfabrikant heeft zich met andere bedrijven uit dit segment afgesplitst met Hollandsch Slapen, dat in februari voor de tweede keer werd gehouden.

 

Dick Leenheer van Interstar vindt de huidige 10 deelnemers een mooi aantal. Meer dan maximaal een paar erbij vindt hij niet wenselijk. Meubelen vormen nu nog meer dan voorheen het zwaartepunt van Hollandsch Fabrikaat. Nieuwkomers zijn onder meer Beek Collection en Brouwers Meubelen (BKS), andere deelnemers zijn Brinker Carpets, inkoopgroep Garant Meubel, Glen Dimplex (o.a. Faber haarden), Oniro (o.a. Gabriel meubelstoffen), Havee Meubelen, Interstar Meubelen, Jess Design en Keijer Meubel Groep (KMG).

 

Openingstijden: maandag 15 en dinsdag 16 juni 10.00-21.30 uur, woensdag 17 juni van 10.00-17.30 uur.

 



Links

www.hollandschfabrikaat.nl
www.beekcollection.nl
www.bks-holland.com
www.bksmeubelen.nl
www.brinkercarpets.nl
www.haveemeubelen.nl
www.interstar-meubelen.nl
www.jessdesign.com
www.glendimplex.nl
www.garant-nederland.nl
www.keijsermeubelgroep.nl
www.oniro.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, meubel, meubels, show, beurs, event, meubelbeurs, huisshow, haard, karpet, assen, stof, bekleding, meubelstof.

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden