Holland Haag verkocht

Dinsdag 04 juni 2019

Holland Haag is na een management buy out in handen gekomen van Agaath den Heijer en Rob Appel. Op 29 mei jl. hebben zij samen 100% van de aandelen overgenomen van Bob Bruijn.
Holland Haag verkocht
Holland Haag verkocht

De groothandel in raamdecoratie Holland Haag bv is opgericht in 1920 door de overgrootvader van Bob Bruijn (foto 1, links), F.J. Visser, en is sinds begin 2018 in Waddinxveen gevestigd. Bob volgde zijn vader Hans in het familiebedrijf op.

Ook de vader van Agaath den Heijer, Leen, is ruim 50 jaar betrokken geweest bij het bedrijf. Zij is zelf sinds 1996 werkzaam bij de onderneming en Rob Appel (foto 1, midden) sinds 2011. Samen met Bob Bruijn voeren zij sinds 2012 de directie over het bedrijf, waarin Agaath (foto 1, rechts) de functie van algemeen directeur vervult en Rob die van commercieel directeur.

Bob Bruijn stelt ervan te hebben genoten sinds 1984 bij Holland Haag te hebben mogen werken en krijgt nu de mogelijkheid om andere uitdagingen aan te gaan. Omdat Agaath en Rob de afgelopen jaren al een belangrijke rol gespeeld hebben bij Holland Haag vertrouwt hij erop, dat onder hun leiding de continuïteit gegarandeerd is.

Agaath den Heijer en Rob Appel zijn in het aankooptraject bijgestaan door Grant Thornton. Bob Bruijn is in het overnametraject bijgestaan door Oaklins en Linklaters LLP



Links

www.hollandhaag.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, stoffering, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, grossier, groothandel, jaloezie, rolgordijn, plissé, vouwgordijn, verhuizing, overname, verkoop, verkocht, management buyout, #hollandhaag, #oaklins, #linklaters, #llp, #grantthornton

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden