HMC naar Milaan

Donderdag 31 maart 2016

Het HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur presenteert zich in april voor de eerste keer tijdens Salone del Mobile in Milaan.
HMC naar Milaan
HMC naar Milaan HMC naar Milaan HMC naar Milaan HMC naar Milaan HMC naar Milaan

Dertien (oud)studenten presenteren hun beste werken van 12 tot en met 17 april in het Palazzo Francesco Turati tonen onder de titel Masterly – The Dutch in Milano. Als onderdeel van meer dan 120 Nederlandse ontwerpers, ambachtelijk producerende bedrijven en ontwerpbureaus.
 
Volgens het HMC wordt internationalisering steeds belangrijker en wil het graag de internationale banden met bedrijven en organisaties versterken om kennis uit te wisselen en samenwerkingen aan te gaan. Ook biedt het HMC (oud)-leerlingen, als startende ondernemer, zo de kans om zich te presenteren aan de branche.
 
Hierbij een deel van de producten:
Foto 1: M-Chair - Jochum Kortbeek & Koen Snitjer
Foto 2: Spring Wood - Carolien Laro
Foto 3: Knitted Chair - Celine Chermin
Foto 4: Half A Droplet - Leon van Leeuwen
Foto 5: Toetan - Mart van der Zwan
Foto 6: Ledwood - Sabine van der Ham

 



Links

www.carolienlaro.nl
www.hmcollege.nl
www.leonvanleeuwen.nl
www.masterly.nu
www.svdhdesign.com
www.vivolli.com
www.woodclinic.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, opleiding, cursus, school, studie, praktijk, les, stage, wedstrijd, vak, ambacht, vakopleiding, stoffeerder, woning, woningstoffeerder, projectstoffeerder, woninginrichting, vloerlegger, vloer, gordijn, raambekleding, meubelmaken, meubelmaker, meubelstofferen, meubelstoffeerder

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden