HMC'ers Nederlands beste meubelmakers

Dinsdag 26 maart 2019

Guus van Velthuijsen van HMC Amsterdam mag zich voor de tweede keer de beste meubelmaker van Nederland noemen. Van 20 t/m 22 maart won hij goud tijdens de jaarlijkse mbo-vakwedstrijden.
HMC'ers Nederlands beste meubelmakers

De finale van de wedstrijden, georganiseerd door WorldSkills Netherlands, ging tussen Guus van Velthuijsen (foto rechts) van HMC Amsterdam en Bauke-Jan Beverloo (foto links) van HMC Rotterdam. De laatste wist van Velthuijsen echter niet van zijn troon te stoten. Bauke-Jan deed als eerstejaars student voor het eerst mee aan de wedstrijd en was blij met zijn tweede plek.

 

Vorig jaar deed Van Velthuijsen voor het eerst mee aan de wedstrijd van WorldSkills. Als nieuwkomer wist hij toen ook de titel van beste meubelmaker in de wacht te slepen. Hij deed ook mee aan de EuroSkills in Boedapest, waar hij de zesde plaats bereikte. In augustus reist hij af naar Kazan (Rusland) voor de Worldskills. Wordt de Nederlander daar de beste meubelmaker van de wereld?

 

Het HMC deed ook mee aan de finale van de wedstrijd voor de beste verkoopspecialist en interieuradviseur. Amira Gajadhar werd bij de verkoopspecialist vierde. Bij de interieuradviseur werden HMC’ers Roos Vollebregt en Christy Dorn tweede en vijfde

 

Worldskills Netherlands brengt vakmanschap en beroepsonderwijs bij jongeren onder de aandacht. Ook verzorgt Worldskills Netherlands, ondersteund door het ministerie van OCW en partners uit het beroepsonderwijs en bedrijfsleven, de Nederlandse deelname aan Euroskills en Worldskills, respectievelijk het EK en WK voor beroepen.

 



Links

www.skillsheroes.nl
www.worldskillsnetherlands.nl
www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, opleiding, cursus, school, studie, praktijk, les, stage, wedstrijd, vak, ambacht, vakopleiding, stoffeerder, woning, woningstoffeerder, projectstoffeerder, woninginrichting, vloerlegger, vloer, gordijn, raambekleding, meubelmaken, meubelmaker, meubelstofferen, meubelstoffeerder, #verkoopspecialist, #interieuradviseur, #euroskills, #worldskills, #hmc, #hmcollege

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden