High-end design op Spoga+gafa

Maandag 22 september 2025

De internationale tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+gafa kondigt voor de editie van 2026 een nieuw concept aan: Object Europe. In hal 9 wordt een speciaal gecureerde ruimte ingericht die volledig in het teken staat van Europees outdoor design op topniveau.
High-end design op Spoga+gafa

De inhoudelijke invulling van Object Europe ligt in handen van Angelika Müller, hoofdredacteur van het lifestylemagazine H.O.M.E.. Met ruim 25 jaar ervaring in internationale designjournalistiek en een uitgebreid netwerk in de creatieve sector geldt zij als een invloedrijke stem in de wereld van architectuur en design. Volgens Müller draait het nieuwe format niet alleen om productpresentatie, maar ook om beleving en waarden: 'Object Europe moet een podium worden voor merken die kwaliteit, design en duurzaamheid combineren.'

 

Waar hal 10 van Spoga+gafa in 2026 de brede internationale markt van outdoormeubilair laat zien – van consumentenmerken tot premiumleveranciers – richt hal 9 zich nadrukkelijk op een hoogwaardig, geselecteerd aanbod. Hier worden onder meer designmeubelen, schaduwoplossingen en luxe buitenkeukens gepresenteerd in een zorgvuldig vormgegeven omgeving. Beursdirecteur Claudia Maurer benadrukt dat de nieuwe hal inspeelt op een veranderende markt: 'Het gaat steeds meer om sfeer, waarden en merkpresentatie – precies datgene waar de sector in de toekomst behoefte aan heeft.'

 

Het nieuwe motto 100% Design 100% Selected staat voor hoge kwaliteitsnormen, korte toeleveringsketens en transparante productieprocessen. Daarmee wil de organisatie zowel gevestigde merken terughalen naar de beurs als nieuwe spelers aantrekken.

 

Spoga+gafe 2006 wordt in Keulen georganiseerd door de Koelnmesse van 22-24 juni 2026.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden