Het voorjaar bij Rozablue

Maandag 16 maart 2020

Rozablue is een fairtrade home & lifestylemerk, dat wordt gemerkt door handgestempelde dessins. Handmatig printen vakmannen uit India de katoenen stof met een houten blok.
Het voorjaar bij Rozablue
Het voorjaar bij Rozablue Het voorjaar bij Rozablue Het voorjaar bij Rozablue Het voorjaar bij Rozablue Het voorjaar bij Rozablue

Volgens Rozablue, deelnemer aan de decoratiebeurs Showup, zijn de kleuren zijn geïnspireerd op de felle vrolijke kleuren die je overal tegenkomt op straat in India. Deze komen terug in beddengoed, tafellinnen, kussen en stranddoeken van het merk.

 

Nieuwe kussens (foto 1) zijn onder meer Sunny Day, in blauw en groen, met een achterkant van mintkleurig fluweel. De stranddoek Sunny Day (foto 2) is er in paars en blauw. De schoonheid van blokprinten zit Rozablue in de details en imperfectie. Alle producten worden op een fairtrade wijze gemaakt.



Links

www.rozabluehome.com
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, dekbed, bedmode, badmode, handdoek, woonaccessoire, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, tafellinnen, keukendoek, theedoek, #rozablue, #showup

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden