Herstructurering Home Fashion Groep

Vrijdag 14 juni 2024

De Home Fashion Group, het bedrijf achter Leen Bakker en Kwantum, herstructureert het servicekantoor.
Herstructurering Home Fashion Groep
Herstructurering Home Fashion Groep

Homefashion Group heeft besloten te herstructureren om een tot weerbare en wendbare organisatie te komen die niet alleen voldoet aan de behoeften van vandaag maar ook bouwt aan een duurzame toekomst. Hierdoor vervallen 54 arbeidsplaatsen.

 

Het betreft hier functies binnen het commerciële hart en de afdeling IT op het servicekantoor, met locaties in Raamsdonksveer en Tilburg. Vandaag zijn de medewerkers van Homefashion Group geïnformeerd.

 

Linda Keijzer (foto), ceo Homefashion Group: 'We hebben de afgelopen periode de effectiviteit van onze organisatie en de huidige kostenstructuur grondig geëvalueerd. Vandaag hebben we noodzakelijke stappen aangekondigd om onze merken te revitaliseren en de overheadkosten terug te dringen. Dit gaan we doen door de commerciële organisatie te verkleinen en anders te organiseren, alles om een wendbare en slagvaardige organisatie te worden met relevantie voor de klant. We beseffen dat de mededeling over het verlies van arbeidsplaatsen grote impact heeft op de betrokken collega’s en doen dan ook ons uiterste best om iedereen zo goed mogelijk te begeleiden. De herstructurering en kostenbesparingen zijn essentieel om ervoor te zorgen dat we weer goed kunnen concurreren en de klanten voor ons weten te winnen in de huidige marktomstandigheden.'

 

De Ondernemingsraad heeft, na constructief overleg, positief advies gegeven op de plannen.

 

Over Homefashion Group

Homefashion Group, het moederbedrijf van Leen Bakker en Kwantum, is gevestigd in Raamsdonksveer en Tilburg en telt ruim 4.200 medewerkers in Nederland en België. In totaal telt Homefashion Group 272 winkels en vier online platforms.



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, herstructurering, servicekantoor, winkelformules, woonconcepten, winkels, online, webshops, overheadkosten, merken, revitalisering, relevantie, consument, klant, ondernemingsraad, arbeidsplaatsen, verlies, concurrentie, marktomstandigheden, moederbedrijf, #homefashiongroup, #leenbakker, #kwantum

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden