Heropening Design Post Amsterdam

Maandag 11 november 2024

Na maanden van verbouwen staat Design Post Amsterdam te popelen om haar nieuwe showroom te tonen aan designliefhebbers en professionals. Op donderdag 21 november organiseert het bedrijf daarom een feestavond.
Heropening Design Post Amsterdam

Design Post Amsterdam (DPA) opent opnieuw haar deuren met een avond vol inspiratie, netwerken en entertainment. Het openingsprogramma biedt volgens het bedrijf een perfecte combinatie van kennisdeling en feest: van boeiende lezingen tot een DJ en live act, waarmee de avond muzikaal en feestelijk wordt afgesloten.

 

De avond begint met een welkomstmoment om 16:30 uur, waarna om 17:15 uur het programma van start gaat met de DPA Talks. Hierin zullen Jorre van Ast van Arco en Stefan Prins van Powerhouse Company het podium betreden. Arco, het familiebedrijf dat al 120 jaar hoogwaardige houten tafels ontwerpt, zal het verhaal achter hun innovatieve productieproces delen, waarbij vakmanschap en moderne technologie samensmelten. Prins zal spreken over de integratie van AI in architectuur en hoe het bureau nieuwe technologieën inzet om duurzame en grensverleggende ontwerpen te realiseren.

 

Het programma loopt door tot 22:00 uur en omvat niet alleen gesprekken, maar ook een feestelijke afsluiting met beats en een live performance.

Programmaoverzicht
16:30 - 17:15 Ontvangst
17:15 - 17:30 Start programma
17:30 - 18:30 DPA Talks
18:30 - 18:45 Afsluiting
18:45 - 22:00 Beats & live performance

 

Registreren voor de avond kan via deze link.



Links

www.designpostamsterdam.nl
www.arco.nl
www.powerhouse-company.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, design, inspiratie, design, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, verlichting, #designpostamsterdam, #arco, #powerhousecompany

Gerelateerd nieuws
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden