Herkansing BNS Crisp

Woensdag 16 januari 2019

Op maandagmiddag 28 januari 2019 organiseert de Beroepsvereniging Nederlandse Stylisten BNS Crisp opnieuw een informatieve bijeenkomst in de 'homebase' in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.
Herkansing BNS Crisp

De bijeenkomst is een herkansing voor de leden die afgelopen maand verhinderd waren, maar óók voor geïnteresseerden, relaties en potentiële nieuwe leden. De ontvangt is vanaf 13.30 uur met koffie en thee, het programma start om 14.00 uur.

BNS Crisp Voorzitter Carin Frijters zal weer de ontwikkelingen in de interieurmarkt en de plannen voor 2019 presenteren. Ook de drie flitspresentaties en de augmented reality (AR) demonstratie van vorige maand worden herhaald. Rond 16.00 uur is er een drankje en gelegenheid om te netwerken.
 
Niet leden kunnen zich aanmelden voor € 10 (ex. btw) via info@bnscrisp.nl. Mocht ter plekke besloten worden om lid te worden, dan wordt dit bedrag in mindering gebracht op het lidmaatschap en krijg je een tijdschrift (t.w.v. € 15) cadeau.

N.B. Registeren voor Interieurjournaal - zodat de bovenstaande links direct werken - is geheel gratis en kan door hier te klikken.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.stickylock.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #crisp, #bnscrisp, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie

Gerelateerd nieuws
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden