Herfst bij Flamant

Maandag 12 oktober 2015

Nu de herfst definitief is ingetreden is er weer behoefte aan warme en sfeervolle collecties, die Flamant in drie thema's brengt.
Herfst bij Flamant
Herfst bij Flamant Herfst bij Flamant Herfst bij Flamant

Flamant is sfeerleverancier van meubelen, textiel en verf. Dat is dit najaar gevat in drie thema's: Paradis Bobo (globetrotters), Equestrian Spirit (paardenliefhebbers) en Black Tie (glamoureus). Dat is op zich niet zo belangrijk, wel dat het bedrijf deze verzameling met fraaie, sfeermakende producten in hun nieuwe herfst/wintercatalogus toont.

Hierbij afgebeeld alvast een aantal voorbeelden, zoals de gelakte koffie/salontafel Ayman met stalen onderstel voor een prijs van € 1.150. Of de stoel Leross. En aan de detailfoto van het Bellisimo is de rijkdom van hun textiel te zien.

De visie van Flamant op de trend van de kleur in het interieur is zichtbaar in het kleurboekje: intense, volle en warme tinten. Maar bekijk de catalogus anders zelf hier.

 



Links

www.flamant.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelstof, meubelbekleding, bekleding, stof, leer, leder, meubel, decoratie, behang, bank, fauteuil, woontextiel, woningtextiel, woondecoratie, verf, behang, interieuraccessoire

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden