Hemelse verlichting bij Ilfari

Dinsdag 26 mei 2020

Het Nederlandse verlichtingsmerk Ilfari introduceert het nieuwe model Eye in the Sky. Volgens ontwerper en creative director Renée Ploegmakers is het een elegant design in perfecte balans, voorbestemd om een klassieker te worden.
Hemelse verlichting bij Ilfari
Hemelse verlichting bij Ilfari Hemelse verlichting bij Ilfari Hemelse verlichting bij Ilfari Hemelse verlichting bij Ilfari

Ilfari omschrijft het armatuur Eye in the Sky als een absolute eyecatcher die bijna als een ster in de ruimte door de lucht zweeft. Kosmische retro-vormen worden gecombineerd met hypermodern premium geanodiseerd aluminium en dimbare LED-technologie. De inspiratie van geometrische figuren, minimalisme en een vleugje industrieel design wordt volgens het bedrijf in de nieuwe lamp gecombineerd.

 

The Eye in the Sky heeft een zusje - Eye in the Sky Mini - en een grote broer - Eye in the Sky Grand. Ze zijn allemaal verkrijgbaar in mat zilver (foto 4) en mat goud en bevatten ofwel dimbare 2700k LED of de premium Dim-2-Warm-technologie ondersteund door Casambi Bluetooth. Ilfari specialiseert zich in verlichting op maat en kan verschillende maten en kleuren leveren of combineren.



Links

www.ilfari.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, hanglamp, wandlamp, dim, led, armatuur, #Ilfari, #eyeinthesky

Gerelateerd nieuws
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden