Hellochair opent in Delft

Woensdag 19 juli 2023

Eind dit jaar opent omnichannel speler Hellochair de deuren van een nieuwe winkel in Delft. Na Culemborg en Bussum, is dit de derde showroom van het bedrijf.
Hellochair opent in Delft

In de winkels in Culemborg en Bussum zijn meer dan 300 stoelen van ruim 40 merken te vinden. Daarnaast verkoopt Hellochair er ook eettafels en sinds vorig jaar ook verlichting en vloerkleden. Online is het assortiment volgens het bedrijf nog veel uitgebreider.

 

Hellochair is ervan overtuigd dat Nederland behoefte heeft aan specialisme en persoonlijke benadering. Daarom is gekozen voor een derde winkel in Delft. Het bedrijf geeft gratis advies en denkt graag van A tot Z mee, van het onderhoud tot de vloerbescherming. Het bedrijf heeft klanttevredenheid hoog in het vaandel staan. Heeft de bestelling onverhoopt een langere levertijd? Dan belt Hellochair meteen zelf. Is er iets misgegaan bij de montage? Dan stapt het team vaak zelf in de auto om de klant persoonlijk te helpen.

 

Medio oktober zal Hellochair de deuren van haar nieuwe winkel openen aan het Bastiaanplein in Delft bij het winkelgebied Zuidpoort. In de winkel van 500 m2 kunnen consumenten terecht voor heel veel eetkamerstoelen en eettafels. Er zijn nog vacatures, voor een storemanager of verkoopadviseur!



Links

www.hellochair.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, eetkamerstoel, bank, meubelen, opening, winkel, #fonq, #hellochair

Gerelateerd nieuws
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Angela van Dongen naar Inretail
Angela van Dongen stapt na ruim twee jaar bij Upstairs over naar Inretail, waarbij ze een MT-functie gaat vervullen.
lees verder
Nautische buitenmeubels
De nieuwe Sestri-collectie van het Turkse merk Snoc krijgt zijn primeur in Milaan. Het ontwerp van Studio Klass grijpt terug op de wereld van de botenbouw en vertaalt die naar een serie buitenmeubels.
lees verder
 
Masha de Boer overleden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden