Heditex contactpersoon Noord-Holland

Zaterdag 31 januari 2026

Heditex heeft een nieuwe accountmanager: sinds begin dit jaar is Tamara Wielenga werkzaam bij de groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel.
Heditex contactpersoon Noord-Holland

Met ingang van 1 januari is Tamara Wielenga (foto) bij Heditex werkzaam in de functie als accountmanager Noord-Holland en wordt daarmee het vaste aanspreekpunt voor alle commerciële vragen en ondersteuning in deze regio.

 

'Tamara brengt veel ervaring mee en staat bekend als een betrokken en professionele gesprekspartner. Met haar marktkennis en klantgerichte aanpak past ze perfect bij hoe wij bij Heditex samenwerken met onze relaties: persoonlijk, praktisch en gericht op duurzame samenwerking,' zegt René van Dekken, commercieel directeur van Heditex.

 

Hij vervolgt: 'Met Tamara erbij telt ons verkoopteam in Nederland nu zeven ervaren accountmanagers. Zo kunnen we onze klanten nog beter ondersteunen en helpen bij het benutten van nieuwe kansen en mogelijkheden.'

 

In haar rol richt Tamara zich op het onderhouden en versterken van bestaande klantrelaties, het signaleren van kansen in de markt en het adviseren van partners bij hun dagelijkse werkzaamheden.



Links

www.heditex.com

Tags

nieuws, interieur, groothandel, vloeren, pvcvloeren, buitendienst, accountmanager, aanstelling, relaties, klanten, noordholland, aanspreekpunt, vragen, commercieel, professioneel, samenwerking, persoonlijk, duurzaam, ervaring, #heditex

Gerelateerd nieuws
Hogere omzet bouw
De omzet in de bouw in Nederland was volgens Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in het tweede kwartaal van 2026 5,2% hoger dan een jaar eerder.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden