Headlam serieus in raamdecoratie

Vrijdag 25 september 2015

Lethem Vergeer, Interplan en Silvester - dochterbedrijven van Headlam - ontwikkelen zich met de introductie van veel nieuws als serieuze raamdecoratie-spelers.
Headlam serieus in raamdecoratie
Headlam serieus in raamdecoratie Headlam serieus in raamdecoratie Headlam serieus in raamdecoratie Headlam serieus in raamdecoratie Headlam serieus in raamdecoratie

Met de lancering van de rolgordijncollectie Glam Your Window in 2013 maakte Headlam een start als leverancier van binnenzonwering. Deze rolgordijnen zijn leverbaar met bont- of lederlook biezen en/of een stijlvolle rvs-onderlat als afwerking. Ook kan een rolgordijn een persoonlijke 'touch' krijgen door met (transparante) segmenten van contrasterend materiaal of kleur.

Door de positieve reacties hierop, vond Headlam het nu tijd voor een een compleet nieuwe lijn: Rise and Shine. Met een geheel eigen uitstraling qua sfeer en luxe. Kwalitatief goede en betaalbare producten met gebruikscomfort, aldus de woningtextielleverancier.

Er zijn zes boeken waarin de verschillende productgroepen op sfeervolle en duidelijke wijze aangeboden worden: plissés, aluminium jaloezieën, houten jaloezieën en duo shades alsook twee boeken voor de uitgebreide serie rolgordijndessins.

Alles wordt in Nederland geproduceerd wat garant staat voor Nederlandse kwaliteitsnormen en snelle en flexibele levering, tegen zeer aantrekkelijke eindprijzen en marges.

Aankomende maandag 28 september is nog de laatste van de serie huisshows op de Coventrystraat 8, 3047 AD Rotterdam van 09:00-21:00 uur.

 



Links

www.headlam.com
www.interplan.nl
www.lethem.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.silvester.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé.

Gerelateerd nieuws
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden