ASA én Concept Galery ontvangen stylisten

Woensdag 23 september 2015

De onlangs geopende Architecten Showroom Amsterdam (ASA) ontvangt op 5 november samen met de Concept Gallery de stylisten van BNS Crisp.
ASA én Concept Galery ontvangen stylisten

De commissie Evenementen van de Beroepvereniging Nederlandse Stylisten BNS Crisp, gevestigd in de Woonindustrie in Nieuwegein, heeft dit jaar voor deze locatie gekozen voor hun jaarlijkse vakdag. De bedrijven gevestigd in de ASA hebben, samen met de bedrijven die gevestigd zijn in de nabij gelegen Concept Galery-showroom, een interessant programma samengesteld voor de stylisten.

De dag loopt van 09:00 - 16:00 uur waarna een afsluitende borrel wordt gehouden. Tussendoor zijn een viertal ronden met workshops en lezingen gepland. Het programma vindt u op de site van BNS Crisp of via deze link. Tussendoor is er een lunch en de mogelijkheid om te speeddaten met bedrijven.

De dag is in principe alleen toegankelijk voor BNS Crisp-leden, maar deze mogen ieder wel één introducé meenemen. Toegangskaarten kosten € 25 per stuk, maar bij bestellen voor 1 oktober nog € 19,50 (ex. BTW).

 



Links

www.architectenshowroomamsterdam.nl
www.bnscrisp.nl
www.conceptgallery.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vinyl, pvc, zeil, novilon, marmoleum, linoleum, tegel, lijm, egalisatie, raam, raamdecoratie, gordijn, ophang, verlichting, licht, lamp, textiel, bekleding, stoffering, stof, leer, leder, architect, binnenhuis, ontwerp, stylist, beroep, vereniging, BNS, Crisp, ASA, show, showroom, event, evenement, vakdag, leden, ledendag

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden