Headlam op Incoda 2020

Dinsdag 17 december 2019

'Keep Moving!' is het motto van Headlam in 2020. De groothandel verklapt in zijn nieuwsbrief alvast dat het aanwezig is op de Interieur Collectie Dagen.
Headlam op Incoda 2020

Volgens Headlam zijn de Interieur Collectie Dagen (Incoda) dé plek om de nieuwste collecties van prominente merken op het gebied van vloeren, raamdecoratie, wandbekleding, stoffering en meer te ontdekken. De grossier belooft dat zijn stand in het oog zal springen op een prominente plek op de beursvloer (zie foto).

 

Momenteel is Headlam al bezig met de voorbereidingen voor Incoda 2020 (13-15 september). De feestdagen staan eerst echter nog voor de deur, daarom werkt de groothandel met aangepaste openingstijden. Het hoofdkantoor is op dinsdag 24 december tot 16 uur en op maandag 30 december tot 12 uur bereikbaar. Verder zijn alle vestigingen van 25 december t/m 1 januari gesloten. Service Centra Houten en Rotterdam zijn op maandag 6 januari tot 14 uur geopend.



Links

www.headlam.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.evenementenhal.nl
www.incoda.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, laminaat, karpet, tapijt, tegel, tapijttegel, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, Headlam, Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, #lifestyleinterior, #headlam, #incoda, #interieurcollectiedagen.

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden