Hastens opent vijftiende winkel

Donderdag 11 mei 2017

In het centrum van Laren is deze maand een nieuwe Hästens Store geopend. Dit is de vijftiende vestiging van het Zweedse beddenbedrijf in Nederland.
Hastens opent vijftiende winkel

Met vestigingen in 36 landen en meer dan 200 winkels wereldwijd is het familiebedrijf ook in Nederland haar positie aan het terugwinnen. In 2014 werd een streefaantal van 20 à 25 zaken genoemd.
 
Hästens speelt in op het groeiende consumentenvertrouwen en schroeft de investeringen op: de opening van Hästens Store Laren van eigenaar Eric Mostert is de eerste van naar verwachting zes nieuwe winkels in Nederland dit jaar.

“We zien duidelijk dat de consument weer geld wil besteden aan een betere kwaliteit van leven door de beste nachtrust”, stelt Jos de Werd, Country Manager Hästens Nederland. “Vorig jaar zijn we al gegroeid van tien naar veertien winkels en dit jaar groeien we naar verwachting door naar twintig winkels door het hele land. Een verdubbeling in twee jaar is iets waar we naar mijn mening ontzettend trots op mogen zijn.”

 



Links

www.hastens.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, #Hastens

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden