Hart van Nicole

Maandag 06 april 2020

In deze tijd van onzekerheid wil Nicole van Toor van Headlam de interieurbranche een hart onder de riem steken.
Hart van Nicole
Hart van Nicole

Nicole van Toor (foto) is begin dit jaar in dienst getreden als accountmanager bij Headlam. Ze had daarvoor al de nodige ervaring opgedaan in de interieurbranche. Zo werkte ze vier jaar voor Ikea en een jaar als interieurstylist voor Rivièra Maison. Vervolgens heeft vier jaar parttime een eigen zaak gehad, Van Toor Interiors in Vlaardingen, maar was daar in 2018 mee gestopt.

Nu ze net goed en wel bezig is moet ze als buitendienstmedewerkster door de corona-crisis noodgedwongen vanuit huis werken en kan ze dus geen klanten meer bezoeken. Dus wil ze iedereen met 'lots of love' (foto 2) een hart onder riem steken: 'Positivisme en veerkracht zijn krachtige eigenschappen. Gelukkig hoor ik die veel om mij heen. Het zal vast een eigenschap zijn die ondernemend Nederland bezit;)'

Ze stelt tevens dat Headlam hard bezig met de orders die nog steeds binnenkomen en dankt de klanten daarvoor! 'Het betekent dat klanten dus nog steeds in de winkels komen, ook al is het misschien in mindere mate. Vanuit Headlam is iedereen positief gestemd, ook al vraagt deze periode veel flexibiliteit Zo is er soms een langere levertijd of minder personele bezetting aan de telefoon als gevolg van het Corona virus. Gelukkig is er veel begrip wederzijds. Samen zijn we sterk en hopelijk tot snel!'

 



Links

www.headlam.nl
www.ikea.com
www.lifestyle-interior.nl
www.rivieramaison.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, laminaat, tapijt, tegel, tapijttegel, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, retail, detaillist, Headlam. Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, personalia, #headlam, #lifestyleinterior, #ikea, #rivieramaison

Gerelateerd nieuws
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Coiisalis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Modulaire werkplek in Maroncelli
Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden