Hanneke naar Kobe

Woensdag 05 maart 2025

Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
Hanneke naar Kobe

Hanneke Verbunt (foto; Linkedin) heeft de afgelopen twee jaar gewerkt bij projectmeubel leverancier Vervoort Meubelen in Goirle. Daarvoor had ze onder meer gewerkt bij de stoffenleveranciers Zimmer+Rohde (Z+R) en Romo.

Verbunt: 'Na een mooie, maar vooral leerzame tijd bij Vervoort Meubelen is het tijd om mijn hart te gaan volgen. Ik ben mijn passie voor de textielbranche nooit kwijt geraakt, en ga dan ook aan de slag als accountmanager bij Kobe Interior Fabrics.
Ik kijk enorm uit naar dit nieuwe avontuur, en wil dan ook Tim (van der Stek; red.), Mark (van der Aa; red.) en Eric (Meulenbroeks; red.) bedanken voor het vertrouwen en de prettige gesprekken.'

In september vorig jaar was Kobefab International failliet gegaan, maar een maand later konden Michiel en Mark van der Aa van Textaafoam uit Tilburg gelukkig al een doorstart in het nieuwe bedrijf Kobe Fabrics aankondigen. De activiteiten van het gerenommeerde Kobe zijn gecontinueerd op de bestaande locatie in Valkenswaard. Het management van Textaafoam ondersteunt het team van Kobe Fabrics.



Links

www.kobe.eu
www.romo.com
www.textaafoam.eu
www.vervoort.nl
www.zimmer-rohde.com

Tags

Nieuws, interieur, gordijnstoffen, stoffen, meubelstoffen, textuur, unistoffen, chenille, satijn, linnenlook, inbetween, transparant, lichtdoorlatend, kamerhoog, verduisterend, draperen, commercieel, confectie, vouwgordijnen, confectionering, linnen, #essentials, #kobe, #kobefab, #kobefabrics, #kobeinteriorfabrics, #koroseal, #textaafoam, #vervoort, #zimmerrohde

Gerelateerd nieuws
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
Mexicaans geïnspireerde accessoires
Rice presenteert de herfst- en wintercollectie 2025. De collectie is geïnspireerd op Yucatán, Mexico, en kenmerkt zich door kleurrijke prints en speelse ontwerpen.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden