Groei Hello Chair

Dinsdag 04 maart 2025

Hellochair, opgericht in 2020, heeft in 2024 weer een forse omzetgroei gerealiseerd en maakt inmiddels ook winst.
Groei Hello Chair
Groei Hello Chair Groei Hello Chair

In 2024 is de omzet van het bedrijf gegroeid met 25%, na een stijging van 35% het jaar ervoor, zo meldt Retailtrends. Door deze sterke groei in de afgelopen twee jaar is het bedrijf inmiddels winstgevend en wordt er een positief bedrijfsresultaat gerealiseerd.

 

De omzetgroei kwam zowel uit de online verkopen als uit de fysieke winkels, waarbij beide kanalen elkaar versterken. Deze aanpak heeft sterk bijgedragen aan de omzetontwikkeling en de positieve resultaten. En uiteraard zijn er steeds meer klanten die de weg naar het bedrijf vinden.

 

Voor het komende jaar zijn er onder andere plannen om het assortiment uit te breiden met een mix van bekende merken en uitbreiding van de Hellochair–collectie.

 

Hellochair is opgericht door Jan-Noud Hutten en Joost Wels. Ze zijn gestart met een focus op de verkoop van eetkamerstoelen via een webshop en een winkel. Inmiddels is het assortiment uitgebreid met onder meer tafels en woonaccessoires en worden de producten via de webshop en drie fysieke winkels (Bussum, Culemborg en Delft) verkocht.



Links

www.hellochair.nl

Tags

nieuws, interieur, concept, winkelformule, design, omnichannel, online, webshop, winkels, stoelen, tafels, vloerkleden, woonaccessoires, focus, resultaten, omzet, klanten, consumenten, winstgevend, groei, #hellochair

Gerelateerd nieuws
Smiley naar Kopenhagen
Smiley van 22 System, een in het oog springende installatie van architect en ontwerper India Mahdavi, is in juni te zien in Denemarken. De kleurrijke herinterpretatie van Mahdavi’s iconische Oliver-fauteuil wordt gepresenteerd in de kunst- en designboekhandel Le Petit Voyeur.
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder
Elzerd fauteuil keert terug
De Elzerd fauteuil is terug van weggeweest. Gelderland brengt deze Nederlandse designklassieker uit 1956 opnieuw uit, met een subtiele update van ontwerper Roderick Vos.
lees verder
Eerbetoon aan Japanse verftechniek
Van Sand Paint & Wallpaper introduceert nieuwe 'Shibori' collectie van het Spaanse merk Coordonné.
lees verder
 
Showup en Trends Up West
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden