Hanneke naar Kobe

Woensdag 05 maart 2025

Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
Hanneke naar Kobe

Hanneke Verbunt (foto; Linkedin) heeft de afgelopen twee jaar gewerkt bij projectmeubel leverancier Vervoort Meubelen in Goirle. Daarvoor had ze onder meer gewerkt bij de stoffenleveranciers Zimmer+Rohde (Z+R) en Romo.

Verbunt: 'Na een mooie, maar vooral leerzame tijd bij Vervoort Meubelen is het tijd om mijn hart te gaan volgen. Ik ben mijn passie voor de textielbranche nooit kwijt geraakt, en ga dan ook aan de slag als accountmanager bij Kobe Interior Fabrics.
Ik kijk enorm uit naar dit nieuwe avontuur, en wil dan ook Tim (van der Stek; red.), Mark (van der Aa; red.) en Eric (Meulenbroeks; red.) bedanken voor het vertrouwen en de prettige gesprekken.'

In september vorig jaar was Kobefab International failliet gegaan, maar een maand later konden Michiel en Mark van der Aa van Textaafoam uit Tilburg gelukkig al een doorstart in het nieuwe bedrijf Kobe Fabrics aankondigen. De activiteiten van het gerenommeerde Kobe zijn gecontinueerd op de bestaande locatie in Valkenswaard. Het management van Textaafoam ondersteunt het team van Kobe Fabrics.



Links

www.kobe.eu
www.romo.com
www.textaafoam.eu
www.vervoort.nl
www.zimmer-rohde.com

Tags

Nieuws, interieur, gordijnstoffen, stoffen, meubelstoffen, textuur, unistoffen, chenille, satijn, linnenlook, inbetween, transparant, lichtdoorlatend, kamerhoog, verduisterend, draperen, commercieel, confectie, vouwgordijnen, confectionering, linnen, #essentials, #kobe, #kobefab, #kobefabrics, #kobeinteriorfabrics, #koroseal, #textaafoam, #vervoort, #zimmerrohde

Gerelateerd nieuws
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden