Hanneke naar Kobe

Woensdag 05 maart 2025

Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
Hanneke naar Kobe

Hanneke Verbunt (foto; Linkedin) heeft de afgelopen twee jaar gewerkt bij projectmeubel leverancier Vervoort Meubelen in Goirle. Daarvoor had ze onder meer gewerkt bij de stoffenleveranciers Zimmer+Rohde (Z+R) en Romo.

Verbunt: 'Na een mooie, maar vooral leerzame tijd bij Vervoort Meubelen is het tijd om mijn hart te gaan volgen. Ik ben mijn passie voor de textielbranche nooit kwijt geraakt, en ga dan ook aan de slag als accountmanager bij Kobe Interior Fabrics.
Ik kijk enorm uit naar dit nieuwe avontuur, en wil dan ook Tim (van der Stek; red.), Mark (van der Aa; red.) en Eric (Meulenbroeks; red.) bedanken voor het vertrouwen en de prettige gesprekken.'

In september vorig jaar was Kobefab International failliet gegaan, maar een maand later konden Michiel en Mark van der Aa van Textaafoam uit Tilburg gelukkig al een doorstart in het nieuwe bedrijf Kobe Fabrics aankondigen. De activiteiten van het gerenommeerde Kobe zijn gecontinueerd op de bestaande locatie in Valkenswaard. Het management van Textaafoam ondersteunt het team van Kobe Fabrics.



Links

www.kobe.eu
www.romo.com
www.textaafoam.eu
www.vervoort.nl
www.zimmer-rohde.com

Tags

Nieuws, interieur, gordijnstoffen, stoffen, meubelstoffen, textuur, unistoffen, chenille, satijn, linnenlook, inbetween, transparant, lichtdoorlatend, kamerhoog, verduisterend, draperen, commercieel, confectie, vouwgordijnen, confectionering, linnen, #essentials, #kobe, #kobefab, #kobefabrics, #kobeinteriorfabrics, #koroseal, #textaafoam, #vervoort, #zimmerrohde

Gerelateerd nieuws
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
NIeuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
Nieuwe winkel Prominent
Zitmeubelspecialist Prominent opent een nieuwe vestiging in Drachten en versterkt daarmee haar positie in Noord-Nederland.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden