Hangmat op voet

Maandag 02 mei 2016

Meubelfabrikant Jori heeft recent een aantal nieuwe ontwerpen gebracht, waaronder een hangmat op een voet!
Hangmat op voet

Net zoals de volledige Jori-collectie zal ook deze luxe ‘hangmat’ op voet worden vervaardigd bij Jori zelf en is verkrijgbaar in een ruim kleurgamma van lederen en stoffen bekledingen. Het model, een ontwerp van Frans designer Christophe Giraud, wordt aangeboden op een onderstel van gebrande eik. Richtprijs: ± € 2.250 in instapleder met voet in gebrande eik / ± € 1.900 in stof. Een configurator’ laat toe om deze Icarus Lounge met een lijst van opties naar wens samen te stellen.

Daarnaast heeft de zitbank Wing een lagere variant gekregen, de Wing 'Divan Base'. En tenslotte wordt de Pentagono-set van poefs en bijzettafels van het Italiaanse designerduo Pocci + Dondoli uitgebreid met een originele opbergmand.

 



Links

www.jori.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, eetkamer, woonkamer, zitmeubel, meubel, bank, fauteuil, chaise longue, hangmat, sofa, lounge, logeerbed, logeren.

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden