Handvol nieuws Carl Hansen

Donderdag 30 juni 2022

Victors Design Agency, agent van Carl Hansen & Son, stelt de vijf nieuwe collecties van het merk voor.
Handvol nieuws Carl Hansen
Handvol nieuws Carl Hansen Handvol nieuws Carl Hansen

Het eerste nieuws van Carl Hansen & Son betreft de heruitgave van de Windsor Chair (foto 2), een ontwerp uit 1938 door Frits Henningsen. Een hybride, massief eiken stoel mét karakter.

 

Tweede is de Foyer Series (foto 3) die bestaat uit drie verschillende meubelen ontworpen voor het Radiohuset (radio huis) van architect Vilhelm Lauritzen. Samen met Vilhem Lauritzen Architects werden de meubelen in productie gebracht. De serie bestaat uit een zitbank, éénzit en 2,5 zit.

 

Ten derde de Vega Chair van Vilhelm Lauritzen (foto 1), oorspronkelijk ontworpen voor het Vega concertgebouw. Deze stapelbare project stoel komt voor het eerst in productie en bestaat uit een elegante mix van staal en hout, al dan niet bekleed met textiel of leer. Let ook op het mooie detail met de houten voetdoppen (al dan niet met viltglijder).

 

Ten vierde is er de Assebrok serie, een tafel met bijhorende zitbanken van Borge Mogensen die hij in 1961 ontwierp voor zijn zomerhuis in Assebro. Volgens Victors Design Agency betreft het een betaalbare heruitgave in massief, donker gekleurd eucalyptus hout.

 

Tot slot wordt de CH24 uitgebracht in teak met bijhorende tafel CH327 in de combinatie teak met eik. 



Links

www.carlhansen.com
www.victors.be
www.vilhelmlauritzen.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, zitmeubel, bank, bijzettafel, tafel, salontafel, stoel, eetkamer, fauteuil, designmeubelen, #carlhansen, #victorsdesignagency, #vilhelmlauritzen

Gerelateerd nieuws
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden