Handgemaakte kussens uit Nederland

Maandag 02 september 2024

Day Interieurontwerp lanceert een nieuwe kussencollectie, die volgens het bedrijf karaktervol, rijkelijk en origineel is.
Handgemaakte kussens uit Nederland
Handgemaakte kussens uit Nederland Handgemaakte kussens uit Nederland

Met de nieuwe kussencollectie wil initiatiefnemer Denise van den Berg gehoor geven aan de behoefte aan bijzondere, persoonlijke en met aandacht vervaardigde kussens die het interieur naar een hoger niveau tillen.
Coco, Billie, Tracie, Goldie: Day heeft elk ontwerp een eigen naam gegeven omdat elk kussen een eigen karakter heeft in kleur, print of afwerking. Zo is bloemrijke Coco romantisch en charmant en de groene Billie een tikje eigenwijs en stoer. Tracie heeft een subtiele patroon en Goldie wordt gekenmerkt door rijkelijke blokprint en plooibies. Elk kussen is anders, maar ze zijn onderling in allerlei samenstellingen te combineren.

 

De uit Spanje afkomstige stoffen hebben volgens Day een rijkelijke uitstraling en de eigentijdse kleuren zorgen een beetje zuidelijke pit in je interieur. De kussens zijn met de hand vervaardigd in een Haarlems atelier, met details zoals plooibiezen en franjes. De collectie bestaat uit 13 verschillende kussens waarvan de prijs uiteenloopt van € 119 tot 179 per kussen.



Links

www.dayatelier.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, kussen, sierkussen, decoratie, lounge, ontwerp, #Dayinterieurontwerp

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden