Hammernes Leopold ceo Ekornes

Maandag 05 juni 2023

Ekornes, een toonaangevende Noorse meubelfabrikant bekend van merken als Ekornes, Stressless, Svane en IMG, heeft Tine Hammernes Leopold, een veteraan op het gebied van merkartikelen, benoemd tot nieuwe ceo.
Hammernes Leopold ceo Ekornes

Ekornes heeft zijn hoofdkantoor in Sykkylven, Noorwegen, meer dan 2.600 medewerkers en productiefaciliteiten in Noorwegen, de VS, Thailand en Litouwen. Tine Hammernes Leopold heeft meer dan 20 jaar ervaring als directeur en bestuurslid van Scandinavische bedrijven in merkartikelen voor de consument, waaronder de Orkla Group, een industrieel conglomeraat en marktleider in Scandinavische fast moving consumer brands, en Salmon Brands. Volgens Ekornes heeft zij het vermogen om zakelijke kansen te onderscheiden, een klantgerichte en op duurzaamheid gerichte mentaliteit, en een bewezen staat van dienst voor het leveren van succesvolle commerciële vooruitgang en waarde op de lange termijn.

 

Ekornes wil op de lange termijn een verantwoorde en winstgevende groei realiseren door efficiënte productie, sterke merken en innovatieve productontwikkeling, in combinatie met een solide financiële positie. In 2022 had de Ekornes Groep een omzet van NOK 4,9 miljard (ongeveer € 4,1 miljard). Hammernes Leopold treedt in dienst als ceo in de herfst van 2023. Waarnemend ceo Fredrik Ødegård Nilsen zal dan de functie van plaatsvervangend ceo en cfo op zich nemen.



Links

www.ekornes.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, retail, living, meubels, meubilair, personalia, overname, fusie, samenwerking, personalia, #ekornes, #stressless, #svane, #img, #qumei

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden