Haal de natuur in huis

Donderdag 24 februari 2022

In samenwerking met Odette Ex van Ex Interiors ontwikkelde Desso Ex Nature met een natuurlijk kleurenpalet dat bestaat uit zes basiskleuren.
Haal de natuur in huis
Haal de natuur in huis Haal de natuur in huis Haal de natuur in huis

De zes basiskleuren van deze nieuwe collectie van Desso Tarkett zijn Aarde, Zon, Mos, Heelal, Houtskool en Violet. De gelaagdheid van de patronen is geïnspireerd op doorleefde structuren van materialen zoals natuursteen, travertin, stucco en linnen in combinatie met een meer gestileerd patroon dat doet denken aan zwerfkeien. Deze collectie is toe te passen als kamerbreed tapijt en als op maat gemaakte vloerkleden, die in kleuren en texturen naadloos op elkaar aansluiten en eenvoudig met elkaar kunnen worden gecombineerd.

 

De natuurlijke kleuren van Desso & Ex Nature hebben diepe donkere varianten die overgaan naar zachte, sobere pasteltinten. De collectie leent zich dan ook goed voor de toepassing van meerdere vloerkleden in één ruimte waarbij je kunt spelen met contrast in kleur en structuur met de zekerheid dat er een mooie coördinatie is. De Desso &Ex Nature collectie kenmerkt zich door zijn puurheid. Door de combinatie van de vormen en kleurgebruik ontstaat er een gelaagdheid in het interieur.

 

Naast kamerbreed zijn met de nieuwe collectie ook bijzondere vormen mogelijk om een vloerkleed op maat te laten maken. Creëer als het ware een spannend ‘landschap’ van kleden waarbij je varieert met de vorm in een uni-kleurige kwaliteit en één met een gelaagd gestileerd patroon. Het interieur wordt zo speelser en creatiever. De collectie is tevens geschikt om de trap mee te bekleden" veilig, kleurrijk en perfect voor de akoestiek, want je hebt geen last van galmend gestamp op de trap.

 

De Desso & Ex Nature collectie combineert de voordelen van een zacht tapijt in huis met de stoere look van natuurlijke materialen als natuursteen, travertin en stucco. Door de gemêleerde structuur is dit tapijt of vloerkleed ook nog eens heel praktisch omdat je er niet zo snel vuil of vlekken op ziet. Het doorleefde karakter van deze collectie draagt bij aan een tijdloze uitstraling, zo besluit de vloerenfabrikant, exposant in De Woonindustrie (DWI) in Nieuwegein.



Links

www.dessotarkett.nl
www.dewoonindustrie,nl
www.tarkett.com
www.ex-interiors.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, natuur, natuurkleuren, trap, #dessotarkett, #tarkett, #desso, #odetteex, #exinteriors, #dewoonindustrie

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden