Grotere Life is a Jungle

Maandag 03 augustus 2020

Voor de komende vakdagen in De Woonindustrie (DWI) zal Kris & Co de stand voor haar label Life is a Jungle maar liefst 2,5 keer groter maken.
Grotere Life is a Jungle
Grotere Life is a Jungle Grotere Life is a Jungle Grotere Life is a Jungle Grotere Life is a Jungle

Het label Life is a Jungle is volgens Kris & Co uit Oisterwijk de afgelopen jaren sterk gegroeid. Om de gehele collectie te laten zien wilde het bedrijf een grotere showroom. Toen de ruimte naast Life is a Jungle kortgeleden vrij kwam werd de ruimte als aanvulling op de huidige showroom gehuurd.
 
De komende weken werken oprichters Martin Kroes en Kristel Zoontjens (foto 1) hard aan de inrichting van de nieuwe showroom om klaar te zijn voor de vakdagen van 13-15 september (zondag t/m dinsdag) en 21-22 september (maandag + dinsdag). N.B. Bij bezoek graag voorregistreren met timeslots!

Life is a Jungle is vijf jaar geleden opgericht en heeft sinds drie jaar een showroom in DWI naast zo'n 150 andere exposanten. Het jonge Nederlands bedrijf voert eigen ontworpen meubels die grotendeels in Nederland geproduceerd worden. Daardoor kan het ook veel mogelijkheden bieden qua stoffen en leer. De collectie bestaat uit banken, stoelen, eettafels, salontafels, bijzettafels, kasten en een wandlamp. De salontafels, bijzettafels en kasten worden zelfs op voorraad gehouden en kunnen hierdoor binnen een aantal dagen geleverd worden.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.lifeisajungle.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, kast, tv kast, buffetkast, bijzettafel, dressoir, salon, salontafel, bijzettafel, zitmeubel, eetkamer, verlichting, licht, stoel, fauteuil, bank, #dwi, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #krisco, #lifeisajungle

Gerelateerd nieuws
 
Duurzaam hergebruik meubels
lees verder
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Meubels met jouw verhaal
Zuiver presenteert de nieuwe najaarscampagne Built for your Story, waarin meubels meer zijn dan functionele objecten. Met de campagne en de bijbehorende AW25-collectie benadrukt het merk de rol van interieurstukken als vaste waarden in het dagelijks leven.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beďnvloedt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden