Groter College voor HMC

Woensdag 08 januari 2020

Het Hout- en Meubileringscollege breidt het College van Bestuur uit. Met ingang van 1 maart 2020 wordt Joke Bos (1971) benoemd tot lid van het College van Bestuur.
Groter College voor HMC

Tot nu toe bestaat het College van Bestuur van het Hout- en Meubileringscollege (HMC) Amsterdam en Rotterdam alleen uit voorzitter Frans Veringa. Deze zwaait reeds sinds 1 januari 2008 de scepter.

De mbo vakschool heeft naar eigen zeggen de laatste jaren een sterke groei doorgemaakt. Door de vele ontwikkelingen met name op het gebied van digitalisering, innovaties en duurzaamheid wordt de rol van de mbo-vakschool voor de meubel-, interieur- en houtverwerkende industrie steeds belangrijker.

Joke Bos is momenteel bestuurder van een koepel van instellingen voor kinderopvang en van scholen voor primair en voortgezet onderwijs. Hiervoor was zij vestigingsdirecteur van een VO school, teamleider en docent Nederlands. Daarbij kent zij de houtverwerkende industrie en heeft hier een grote affiniteit mee.
 



Links

www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, hotel, meubel, stoel, vloer, linoleum, bekleding, bekleden, stoffering, stofferen, stoffeerder, school, studie, cursus, mbo, opleiding, personalia, #hmcollege, #hmc

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden