Groei Kijk op Gordijnen

Dinsdag 16 juli 2024

De franchiseformule Kijk op Gordijnen blijft groeien en kondigt nu alweer de achtste vestiging aan.
Groei Kijk op Gordijnen
Groei Kijk op Gordijnen

foto: Mark Goossens tekent contract met Joran van der Heijden, de oprichter van de formule.



Op Linkedin kondigt Kijk op Gordijnen aan dat ze wederom gaat uitbreiden, dit keer met een nieuwe vestiging in Uden onder leiding van ondernemer Mark Goossens. Na de vijfde en zesde, en de zevende in Ammerzoden met nieuwe franchisenemer Rik Hendriks twee weken terug, is dit alweer de achtste vestiging. Met zijn uitgebreide technische kennis en focus op raamdecoratie en vloeren, gaat Mark zich richten op het verfraaien van het centrum van Uden met een gastvrije zaak waar klanten van doelgericht advies worden voorzien.


Het streven is om deze nieuwe locatie te openen tijdens de koopzondag op 25 augustus. Mark en zijn team zetten zich volledig in om deze ambitieuze deadline te halen en vastbesloten zijn om een waardevolle toevoeging te zijn voor de lokale gemeenschap van Uden.


De voortdurende uitbreiding van Kijk op Gordijnen naar Uden markeert een belangrijke mijlpaal, en belooft eenervaring te worden zowel voor de onderneming als voor de inwoners van Uden en omliggende gebieden.

 

De franchise-organisatie kijkt ernaar uit om samen met Mark een succesvolle, gastvrije zaak te lanceren die gedreven wordt door klantgericht advies, en om een bijdrage te leveren aan het realiseren van inspirerende interieurs die aansluiten bij de behoeften en wensen van de klanten.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

nieuws, interieur, franchise, organisatie, uitbreiding, winkels, uitbreiding, retail, gordijnen, vloeren, winkel, advies, ambiteus, toevoeging, mijlpaal, ondernemer, behoeften, advies, consumenten, klanten, inspiratie, interieurs, #kijkopgordijnen, #uden, #markgoossens

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden