Groei Flinders en private label

Woensdag 09 januari 2019

Flinders heeft in 2018 een omzet gerealiseerd van € 20 miljoen, een groei van 30% ten opzichte van vorig jaar. Deze groei kwam uit alle kanalen: online, fysieke winkel en b2b-verkopen. En het lanceert een private label.
Groei Flinders en private label

Over 2017 was de omzet € 15 miljoen (+39%) en bleek de verwachting dat 2018 op € 20 miljoen zou uitkomen achteraf dus terecht.

'Het afgelopen jaar zijn we gegroeid via ons grootste kanaal, online, maar ook met de fysieke winkel in Zaandam en de projectafdeling," aldus Geert-Jan Smits, ceo van Flinders. Er is flink geïnvesteerd in online (klantadvies is bijvoorbeeld gaan chatten) en offline marketing en meer aan wooninspiratie en interieuradvies gedaan.

'De online inspiratieomgeving trok in 2018 vier keer meer bezoekers dan in 2017', aldus Oscar Diele, coo. Andere factoren voor groei waren de uitbreiding van het assortiment in de categorie duurzaam en refurbished design en de groei buiten Nederland.
 
Flinders blijft in 2019 bestaande woonmerken in het luxe segment voeren, maar gaat ook de focus leggen op het ontwikkelen van een eigen identiteit door de lancering van een private label met eigen producten en merken. Om klanten te verrassen met exclusieve meubels en gelimiteerde edities van samenwerkende designlabels.

Daarnaast gaat Flinders zich meer richten op het zakelijke segment. Niet alleen is kortgeleden het accountteam daarvoor uitgebreid, maar ook is er een designstudio in Gent geopend (foto, website) om de Belgische projectmarkt te bedienen.

 



Links

www.flinders.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, verlichting, decoratie, accessoire, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, online, web, webwinkel, etailer, retail, winkel, ecommerce, multichannel, omnichannel, internet, online, shop, #flinders, #rechterhand

Gerelateerd nieuws
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema LEF.
lees verder
 
Spiegel met een geheim
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
Vertrek Paul Oomens bij HMC
Per 1 augustus zal Paul Oomens het HMC gaan verlaten, waarbij er momenteel wordt gezocht naar een opvolger.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden