Groei Flinders dankzij b2b

Dinsdag 07 januari 2020

Flinders heeft in 2019 een omzet gerealiseerd van ruim € 22 miljoen, een groei van 13% ten opzichte van vorig jaar. Vooral dankzij de B2B-afdeling van de totaalinrichter van bedrijven in Nederland en België.
Groei Flinders dankzij b2b

Dit jaar gaat Flinders de nadruk leggen op het verbeteren van de marge (via private labels) en het benutten van schaalvoordelen. Voor het versnellen van de groei kijkt het bedrijf in 2020 actief naar samenwerkingsverbanden en overnames.

De groei bleef het afgelopen jaar iets achter op de verwachtingen, grotendeels te verklaren door het sluiten van de webshop in Duitsland. Geert-Jan Smits, ceo van Flinders, nam deze beslissing omdat hij door hoge logistieke kosten, het relatief hoge aantal retouren en de marketinguitgaven niet verwachtte een positieve businesscase binnen een paar jaar te kunnen realiseren.

Nu komt de focus te liggen op Nederland en België. Met een groei van maar liefst 25% was de grootste groeier het bedrijfsonderdeel gericht op de projectenmarkt. Flinders gaat daarnaast in 2020 migreren naar een nieuw e-commerceplatform: Magento 2. Ook krijgt het in juni 2020 een nieuw magazijn van 14.000 m2 in Amsterdam.

 



Links

www.flinders.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, verlichting, decoratie, accessoire, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, online, web, webwinkel, etailer, retail, winkel, ecommerce, multichannel, omnichannel, internet, online, shop, #flinders

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden