Globe Project bij Interfloor

Dinsdag 22 november 2016

Vanaf deze week wordt de vernieuwde tapijt collectie Globe Project bij de Interfloor dealers geïntroduceerd.
Globe Project bij Interfloor
Globe Project bij Interfloor Globe Project bij Interfloor

Kortgeleden werd nog een andere tapijtkwaliteit (Finesse) door Interfloor op de markt gebracht. Een preview van de nu vernieuwde Globe Project frisé tapijtcollectie werd reeds gegeven op de VPWI-vakbeurs in Gorinchem. Het bijzondere van deze vernieuwde kwaliteit zit in het garen: deze is nu gemaakt met 100% regenerated en duurzaam Econyl garen.

Hiermee tilt Interfloor de reeds jaren succesvolle kwaliteit Globe Project naar een nog hoger niveau, geschikt voor de meest intensieve project- en privaat toepassingen. Het tapijt heeft een hoger poolgewicht, zodat de toepassing op het allerhoogste projectniveau uitkomt én de hoogste brandklasse heeft gekregen. Tevens zijn de kleuren voor een groot gedeelte vernieuwd.

De introductie zal ondersteund worden door een duidelijke folder en over enkele weken met een toonbank display om hiermee de vele eigenschappen duidelijk de eindgebruiker over te kunnen brengen.

De Globe Project kost is € 179,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 44,75 per m²) – exclusief legkosten.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/globe-project-econyl-yarn-tapijtcollectie/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden