Gifvrij bedlinnen voor kids

Dinsdag 20 februari 2018

Coco-Mat, sinds 1989 gespecialiseerd in natuurlijke slaap- en woonproducten, lanceert een nieuwe gifvrije bedtextielcollectie voor kinderen.
Gifvrij bedlinnen voor kids

Deze collectie Hara (plezier in het Grieks) bestaat uit onder andere chemisch-vrije, 100% biologisch katoenen en duurzaam bedlinnen. Er zijn vier kleur- en fantasierijke designs geïnspireerd op de natuur.

Daarnaast levert Coco-Mat, dat winkels in Rotterdam, Arnhem en twee in Amsterdam heeft, onder andere natuurlijke matrassen, bedden, kussens, dekens, slaapzakjes, badlinnen en voedkussens, speciaal ontwikkeld voor kinderen.

De Nederlandse mede-oprichter van Coco-Mat en zelf moeder van vier kinderen, Mirjam Wiggers, levert de producten in een plastic-vrije verpakking, gemaakt van 100% gerecycled papier. De producten zijn beschikbaar in verschillende matenen per dekbedset wordt een gratis kussensloopje cadeau gedaan.

Het bedlinnen is met het GOTS (Global Organic Textile Standard) keurmerk gekwalificeerd en volgens het bedrijf dan ook erkend als biologisch katoen. De katoengaren hebben een 40/1 Ne gewoven-standaard, dat garant staat voor kwalitatief hoogwaardige en een zeer sterke stof. De stoffen zijn wasbaar op 40 graden en geschikt voor in de droger (natuurlijk drogen geeft de voorkeur).

 



Links

www.coco-mat.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, meubel, meubels, meubilair, personalia, slaap, slapen, bed, ledikant, bedtextiel, matras, kussen, bedlinnen, overtrek, retail, winkel, opening, open, #cocomat

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden