Geweven kleden als behang

Woensdag 17 februari 2021

Muurbloem design studio lanceert de behangcollectie Bobijn, geïnspireerd door de ambacht van het handweven. De collectie bestaat uit 20 opvallende ontwerpen die door hun samenspel van kleur, textuur en compositie volgens de studio zorgen voor een unieke verzachting en verdieping van de wanden als begrenzing van het interieur.
Geweven kleden als behang
Geweven kleden als behang Geweven kleden als behang Geweven kleden als behang

Het onderwerp van Bobijn zijn handgeweven stoffen die Muurbloem Design Studio op verschillende manieren heeft gecombineerd tot spannende dessins. De handgeweven kleden zijn gemaakt door Tini Peels, de tante van creative director Gonnette Smits. Zij was handweefster en verkocht de werken in haar galerie Bobijn.

 

Het Muurbloem ontwerpteam wilde de ware aard van deze handweefsels te vangen in de behangontwerpen van de nieuwe collectie. Als eerbetoon aan Tini Peels en de familie van Smits zijn alle twintig ontwerpen vernoemd naar haar zussen, neefjes en nichtjes. Een collectie met een heel persoonlijk verhaal dus.



Links

www.muurbloem.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, wandbekleding, behang, print, motief, handweven, design, #muurbloem, #bobijn

Gerelateerd nieuws
Groei aanbod op Techtextil
Meer dan 1.500 exposanten hebben zich inmiddels aangemeld: de beurs Techtextil 2026 groeit in belangrijke toekomstige sectoren.
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden