Geschenk ideeën van Seletti

Woensdag 12 oktober 2022

Het Italiaanse designmerk Seletti viert ook dit jaar de feestdagen met originele cadeau-ideeën, ontworpen om de populairste feestperiode van het jaar nog verrassender te maken: woonaccessoires, lampen, tafelaccessoires en een onverwachte reisset.
Geschenk ideeën van Seletti
Geschenk ideeën van Seletti Geschenk ideeën van Seletti Geschenk ideeën van Seletti Geschenk ideeën van Seletti

Designer Marcantonio combineert het bekendste symbool van liefde – het hart – met de poëtische Japanse kunst van kintsugi die keramiek kan repareren met goud. Geboren uit deze unie, is Love in Bloom Kintsugi.

Een hartvormige witte keramische sculpturale doos is geïnspireerd op de inmiddels beroemde vaas Love in Bloom. Love in a Box viert het hart als liefdessymbool en speelt in op zijn functie als doos: het helpen koesteren van de meest romantische herinneringen in je hart.

 

De samenwerking tussen Seletti en Marcantonio gaat door en heeft opnieuw de dierenwereld als de hoofdpersoon. Na een reeks extravagante en exotische dieren neemt de mus nu deel aan het spel van verlichting. De Sparrow Lamp herinterpreteert de dynamiek en schoonheid van de natuur: de collectie, die klem- en wandlampen omvat, is er in drie versies: landen, opstijgen en cruisen.

 

In de sculpturen van Tatiana Brodatch is liefde een werkwoord: vrouwen en mannen, alleen of in paren, instinctief gemodelleerd en zo onvolmaakt dat ze levend lijken, naast elkaar bestaan ​​en elkaar omarmen. Gezichten zonder gelaatstrekken, maar vol blikken, die in hun onbepaaldheid gedachten inkapselen over de relatie met zichzelf en met anderen, twijfels en onzekerheden.

 

De praktische en kleurrijke gecoördineerde reisset Toiletpaper Home voldoet volgens Seletti aan de behoeften van alle reizigers en bestaat uit: een trolley, handtas en toilettas. Allemaal met surrealistische graphics, zoals Lipsticks, Sea Girl, Snakes and Shit.

 

Seletti wordt vertegenwoordigd door Van Mokum en House of Brands.



Links

www.homeforbrands.com
www.seletti.it
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, keramiek, servies, porselein, kopjes, vazen, bord, #seletti, #hybrid, #vanmokum, #houseofbrands

Gerelateerd nieuws
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Aplomb krijgt wandvariant
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden