Genomineerden Young Designer Award Spoga bekend

Woensdag 28 juni 2017

Voor de Young Designer Award van de beurs Spoga waren er een recordaantal aanmeldingen: 81 aanvragen uit achttien landen. De zestien beste ideeën over 'Outdoor Living' zijn inmiddels genomineerd voor de finale.
Genomineerden Young Designer Award Spoga bekend

De presentatie van Unique youngstar is - dit jaar voor de vijfde keer -  een van de hoogtepunten van de Spoga. Als onderdeel van 's werelds grootste outdoorbeurs worden de prototypes in Garden Unique (Hal 10.2) worden gepresenteerd aan het vakpubliek. De winnaars worden op de openingsdag, 3 september 2017, om 16:00 uur bekend gemaakt. Het prijzengeld bedraagt in totaal € 7.000.

Genomineerd zijn:
•    Jessica Bizzoni ,Rain Flower Walk’, Italië
•    Jessica Bruni ,Pflanzen Talje‘, Duitsland
•    Gal Bulka und Idan Noyberg ‚lightly‘, Israël
•    Nina Eberhard, Simon Frambach und Fabian Kolpack ,SOLO‘, Duitsland
•    Juliane Fuchs ,sliced lamp‘, Duitsland
•    Christian Heikoop ,Concave‘, USA
•    Moritz Jähde und Grischa Erbe ,Gartenfackel Seewald‘, Duitsland
•    Philipp Möbius ,Merula‘, Duitsland
•    Lena Ohmstede ,Vertikales Gärtnern mit Regenwassernutzung‘, Duitsland
•    Maria Ovchinnikov ,Rotate‘, Rusland
•    Samuel Shoham ,digger‘, Israël
•    Pieter Städler ,Städler Made Outdoor Oven‘, Nederland
•    Gregor Stober, Philippsburg und Johannes Bauer ,rolling table‘, Duitsland
•    Ara Levon Thorose ,7M Chair’, USA
•    Lukas Unertl ,Bochum‘, Duitsland (foto)
•    Chris Walter und Amélie Ika ,Sitzend stehend Leute‘, Duitsland

Alle informatie over de genomineerden is te vinden op de site, zie hieronder. Belangstellenden kunnen hier ook stemmen op hun favoriet. Tot 25 augustus 2017 is het stemmen voor de Publieksprijs mogelijk.

Al deze outdoor trends en innovaties voor het seizoen 2018 worden door zo'n 2.000 leveranciers uit 60 landen op 's werelds grootste tuinbeurs Spoga + gafa 2017 getoond.

De beurs is voor vakbezoekers op 3 en 4 september van 9-18 uur en op 5 september van 9-17 uur open. De Tag des Garten (dag van de tuin) is geopend voor consumenten en vakbezoekers op 2 en 3 september 9-18 uur.

 



Links

www.gardenunique.de/youngstar
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.tagdesgartens-koeln.com
www.tagdesgartens-koeln.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, garden unique, youngstar, jonge designers, prijs,#spoga, #spogagafa, #spoga+gafa

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden