Geinspireerd op de natuur

Maandag 27 juni 2022

Odette Ex heeft opnieuw in samenwerking met Desso (Tarkett) een uniek vloerenconcept ontwikkeld geïnspireerd op de natuur: de Nature collectie.
Geinspireerd op de natuur
Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur Geinspireerd op de natuur

De Desso & Ex Nature-collectie is geïnspireerd op de natuur. De door weersinvloeden doorleefde materialen en structuren zoals natuursteen, travertin, stucco en linnen vormen de basis van de dessins. Aangevuld met een gestileerd patroon dat doet denken aan zwerfkeien. Deze collectie kent achttien verschillende nieuwe dessins. De tinten en structuren werken goed samen en creëren één geheel, terwijl ze tevens de verschillende ruimtes in een gebouw een onderscheidend karakter geven.

 

Het natuurlijke kleurenpalet bestaat uit een zestal basiskleuren; aarde, zand, mos, heelal, houtskool en violet. Deze kleuren hebben (veelal) een diepere donkere variant die overgaat naar zachte, sobere pasteltinten. Van mos met veel groentinten die doen denken aan het bos, tot de zachte, zonovergoten gloed van zand: elke designkeuze binnen de nieuwe collectie biedt diepte en past harmonieus bij alle andere ontwerpen.

Het kamerbrede tapijt en de op maat gemaakte vloerkleden sluiten in kleuren en texturen naadloos op elkaar aan en kunnen eenvoudig met elkaar gecombineerd worden. Het karakter van de Desso & Ex Nature collectie kenmerkt zich door zijn puurheid en verbindt de elementen waardoor er een vanzelfsprekende gelaagdheid in het interieur ontstaat. 

 

Odette Ex: 'Als mens zijn we in eenheid met de natuur. Daarvoor haalden we inspiratie uit levende materialen en natuurlijke paletten. We hebben dit vertaald tot een eigentijds ontwerp dat de verbinding tussen binnen en buiten vloeiend in elkaar laat overlopen. Een goed interieur is een interieur dat ademt.

Ik kan niet wachten om te zien hoe andere designers geïnspireerd worden deze collectie te gaan gebruiken om binnenruimtes te verrijken en verder tot leven te brengen.'

 

Speciaal voor deze collectie is er een inspiratieboek gemaakt. Desso Tarkett uit Waalwijk heeft een stand op DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein.



Links

www.ex-interiors.nl/collection/
www.dessotarkett.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, natuur, inspiratie, kleuren, materialen, duurzaam, #dessotarkett, #tarkett, #desso, #paradiso, #paris, #dwi, #dewoonindustrie, #exinterior, #exnature

Gerelateerd nieuws
Vloereninspiratiecentrum geopend
Designflooring en Mflor openen in Frankfurt een nieuw Brand Experience Centre met een hypermoderne showroom en modern opleidingscentrum.
lees verder
 
Inspiratie op historische stijlen
lees verder
 
Innovaties geïnspireerd op de natuur
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder
Luxueus brede vloer
De XL-End-collectie van Coretec geeft het gevoel van een houten vloer met de voordelen van de unieke plank van dit merk. De collectie is vernieuwd met extra brede planken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden