Geen vuiltje op de vloer

Donderdag 14 augustus 2014

Het bedrijf Wiltec uit Uden komt met een speciale 'anti-dust'-mat op de proppen. 'Voor een professionele uitstraling en een goede werkomgeving is het van belang om spuitcabines en kantoren goed schoon en stofvrij te houden. De anti-dustmat helpt daarbij.'
Geen vuiltje op de vloer

Het gaat om een zelfklevende vloermat, die verschillende ruimtes beschermt tegen stof, vuil en bacteriën. 'Het vuil en de stof van buitenaf blijft op de mat zitten, zodat de ruimte schoon blijft. Dat werkt een stuk prettiger én levert een aardig besparing op, omdat de reinigingskosten dalen.'
Met deze toepassing mikt Wiltec op bedrijven en organisaties met cleanrooms en spuitcabines, maar ook op magazijnen en kantoorruimtes.

Zelfklevend
'Bezoekers en medewerkers kunnen zich met de anti-dustmat gemakkelijk en snel van ruimte naar ruimte begeven, zonder dat men van schoeisel hoeft te wisselen of dat aan het einde van de dag alles weer opnieuw schoongemaakt moet worden.' De mat is eenvoudig op elk vloeroppervlak te plaatsen door de zelfklevende onderzijde en is opgebouwd uit dertig disposable kleeflagen. 'Wanneer de bovenste kleeflaag is vervuild, kan de gebruiker die eenvoudig verwijderen, zodat een volgende schone kleeflaag vrijkomt.'

Er is een grote (90x115 cm) en een kleine (60x115 cm) versie van.



Links

www.wiltec.nl

Tags

vloer, mat, anti-dust, vloermat

Gerelateerd nieuws
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
 
Masha de Boer overleden
lees verder
Verkoop logistiek centrum
Tapijtproducent Victoria heeft de financiële positie versterkt met het verkopen en terughuren van het Belgische distributiecentrum.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden